KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12339131
nr 1233 9131
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 29/360, signerade, -76. Motivet: 34x64
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:53:52
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén